Dotace pro podnikatele

Co v rámci dotací pro podnikatele získáte?

  • Budete mít svého projektového manažera, který vám aktivně bude vyhledávat dotační příležitosti a nemůže se stát, že o nějakou přijdete. V případě zájmu vám zajistíme celý projektový management při realizaci dotačního projektu, který podpoří rozvoj vaší společnosti.
  • Uvádíme přehled dotací, které mohou podnikatelé žádat. Dotace pro podnikatele jsou jeden z nástrojů státu a nadstátních celků, kterým se realizuje podpora podnikání.

Country for the Future

Využijte až 50% dotaci na pokrytí Vašich nákladů na vylepšení produktu, výrobních postupů či na pořízení nového informačního systému.

Czech Rise Up

Zavádíte nová řešení, která mohou napomoci s bojem proti koronavirové infekci označované jako COVID-19? Využijte dotaci programu Czech Rise Up.

Antivirus

Máte problém vyplácet zaměstnancům mzdy kvůli opatřením spojeným s onemocněním COVID-19? Žádejte o náhradu mezd od státu (tzv. kurzarbeit) v programu Antivrus.

COVID PROGRAMY

Programy COVID jsou určeny podnikatelským subjektům, které musely kvůli krizovým mimořádným opatřením dočasně uzavřít provozovny, přerušit svou činnost a které jim znemožnily poskytování služeb zákazníkům.

Vaše dotazy vám rád zodpoví Mgr. Martin Kovalský

Kontaktujte nás