Benefitní programy

Co v rámci benefitních programů získáte?

Pro majitele a top manažery firem realizujeme praktická studia MBA. Vašim klíčovým zaměstnancům přinášíme exkluzivní benefitní investiční program ZIP.

  • Ve spolupráci s MBA Morava každoročně organizujeme dva kurzy studia MBA v oboru Business a Management. Výuka se začátkem v letním semestru probíhá od února a se začátkem v zimním semestru začíná v druhé polovině října.
  • Ve druhé polovině března 2023 bude zahájen další ročník profesního studia MBA v rámci skupiny složené ze zástupců firemní komunity. Studium doporučujeme všem, kdo bojují s časem a hledají know-how a motivaci k dosažení svého pracovního cíle. Výstupem profesního studia jsou například nové interní firemní procesy, business plány, strategie, projektové řízení, marketingové plány nebo plánu vstupu na nové / zahraniční trhy.
  • Chcete mít stabilní a motivovaný pracovní tým bez fluktuace klíčových zaměstnanců? Máme pro vás řešení! Benefitní program ZIP!
  • Start-up podpora, jelikož víme, že první krůčky v podnikání jsou důležité a často rozhodují o tom, jakým směrem se bude podnikání ubírat. Správné nastavení cílů, procesů a komunikace je nepostradatelné. Vlastní projektový manažer s letitou praxí se o Vás postará a společně zpracujete plány, ze kterých budete čerpat ještě dlouhé měsíce i roky.

Vaše dotazy vám rád zodpoví Mgr. Martin Kovalský, MBA

Kontaktujte nás