Podmínky poskytování služeb

Jsme poradenská společnost Czech Cool Trade. Českým firmám poskytujeme služby aktivního monitoringu a realizace dotací, finančních nástrojů, efektivní obchodní a marketingovou podporu. V neposlední řadě vytváříme prostor pro budování byznys vztahů na exkluzivních networkingových akcích.

Czech Cool Trade s.r.o. se aktuálně stará o více než 350 firem a za roční poskytování služeb CCT společnost zaplatí 25.000,- Kč bez DPH a jde o plně uznatelný daňový náklad. Firma v rámci poskytování poradenství získá následující služby:

Benefitní programy

Pro majitele a top manažery firem realizujeme praktická studia MBA. Vašim klíčovým zaměstnancům přinášíme exkluzivní benefitní investiční program ZIP.

Dotace pro podnikatele

Budete mít svého projektového manažera, který vám aktivně bude vyhledávat dotační příležitosti a nemůže se stát, že o nějakou přijdete. V případě zájmu vám zajistíme celý projektový management při realizaci dotačního projektu, který podpoří rozvoj Vaší společnosti.

Networking a byznys vztahy

Budujeme obchodní vztahy mezi členy firemní komunity. Pravidelně pořádáme networkingové akce v Praze, Brně, Opavě, Českých Budějovicích, Ostravě a Olomouci. Setkání se účastní majitelé firem a zástupci top managementu. Sdílí se know-how, zahajují se obchodní partnerství a získávají se přínosné informace z odborných témat. Jedná se o networkingové snídaně, obědy, kávy o třetí, čaje o páté a večeře. Pořádáme také sportovní eventy jako tenisové, badmintonové a golfové turnaje. Populární jsou inspirativní večery, na kterých již vystupoval Zdeněk Pohlreich, Václav Brabec, Eva Kiedroňová, Zlata Holušová a další byznys inspirativní osobnosti.

Obchodní a marketingová podpora

Obchodní podpora formou vyhledávání a propojování vás se zájemci o vaše služby/produkty. Zajistíme vám také propojení na ověřené dodavatele nebo prezentaci vašich nabídek spolupráce. V rámci marketingové podpory vám vytvoříme obsah s doporučením a budeme sdílet vaše vybrané příspěvky na všech sociálních sítích. Prezentovat vás budeme i na webových stránkách CCT. Součástí služeb CCT je také financování firem skrze zvýhodněné účelové i neúčelové úvěry nebo zvýhodněné telekomunikační služby.

Věří nám ti nejlepší