For Business Magazine Czech Cool Trade

DRUHÉ VYDÁNÍ BYZNYS MAGAZÍNU CZECH COOL TRADE 

Právě můžete vidět druhé vydání exkluzivního byznys magazínu o naší firemní komunitě CCT, která aktuálně zahrnuje přes tisíc dvě stě majitelů a top manažerů působících v tři sta padesáti sedmi firmách v České republice. Těmto firmám poskytujeme pravidelné a přínosné poradenské služby. 

Naším cílem je zprostředkovat vám zde inspirativní byznys rozhovory a příběhy českých firem. Úžasné rozhovory nám poskytli Zlata Holušová, Karel Janeček, Karolina Kovalská, Martin Hurych, Ivan Cap, Antonín Válek, Jan Klusoň, Radomír Hynar, David Kiša, David Kubáň, Jan Světlík, Marek Odehnal, Karel Smetana, Marek Hatlapatka, Marek Stračánek, Ondřej Trčka, Libor Stoklásek, Kamil Kůs a Jaroslav Kotas. Máte se doopravdy na co těšit!

  Představíme vám tým CCT a získáte přínosné informace o službách naší poradenské společnosti. Můžete se také těšit na článek k nové službě CCT, a to certifikaci podnikatelské kvality. 

Vážené čtenářky, vážení čtenáři, věřím, že si každý z Vás zde najde novou inspiraci a energii k rozvíjení svého profesního života. Naše poradenská společnost byla založena v roce 2013, kdy vrcholila finanční krize a česká ekonomika byla v recesi. Právě tato krize byla impulzem k založení naší poradenské společnosti a firemní komunity.  

Nyní prožíváme další ekonomickou bouři. Jsem si jist, že ji společně zvládneme! Czech Cool Trade bude pro vás dále silným a důležitým partnerem. Věřím, že rok, ve kterém budeme slavit deset let působení na českém trhu, již bude rokem, kdy se ekonomika dostane do období prosperity a ekonomického růstu. Přeji Vám pevné zdraví a Vašim firmám zvládnutí všech překážek, posílení a úspěch.

Přeji krásné a inspirativní čtení

Mgr. Martin Kovalský, MBA 

Jednatel 

PRVNÍ VYDÁNÍ BYZNYS MAGAZÍNU CZECH COOL TRADE