Věří nám ti nejlepší

Co o nás říkají partneři

“Kdyby se nás někdo zeptal, jak moc jsme spokojeni s členstvím v byznys klubu CCT, a dal by nám na to stupnici od 1 do 10, byl by to problém. Vezme-li v úvahu všechny proměnné spokojenosti, započítáme-li koeficient pohody a to celé vynásobíme absolutním číslem byznysu, dostáváme se limitně blízko číslu 100. Stupnice od 1 do 10 je tedy zcela bezpředmětná a pro vyjádření naší spokojenosti absolutně nedostatečná.”

Michal Kijonka
Moonment s.r.o.

“Spolupráce s Czech Cool Trade je pro naši firmu nesmírně obohacující. Nejenže nás informuje o různých možnostech finanční podpory, ale také propojuje s dalšími zajímavými společnostmi, s kterými můžeme spolupracovat. Nejvíce si však ceníme profesionálního, a přitom nesmírně empatického přístupu majitelů společnosti, Karolíny a Martina Kovalských, ale také jejich zaměstnanců. Děkujeme Vám za Vaši práci.”

Eva Kiedroňová

“Jsme velmi rádi, že můžeme být členy klubu Czech Cool Trade a účastnit se pořádaných akcí, při kterých jsme nejen navázali přínosné obchodní kontakty. Pravidelně se díky klubu dozvídáme zajímavé informace z různých oborů a máme tak možnost neustálého vzdělávání a posouvání vpřed.”

ApuTime

“Spolupráce s firmou Czech Cool Trade s.r.o. na projektu „Záruky pro mladé“, kterou zastupoval pan Ing. Dombek byla příjemná a bezproblémová.”

Ing. Lenka Ščupáková
PROINK s.r.o

“Oceňuji jak profesionalitu přidělených konzultantů, kteří mi vždy byli schopni poskytnout odborné poradenství, tak proklientský přístup, díky kterému uměli vždy vhodně a flexibilně reagovat na jakékoliv naše požadavky.”

Ing. Iva Gerychová
VÍTKOVICE STEEL, a. s.

“Děkuji společnosti CCT za výborný servis kolem vyhledání své asistentky přes projekt Záruky pro mladé. Díky této skvělé spolupráci s vyhledáním, zpracováním a vyřízením záležitosti na příslušných orgánech.”

Mgr. Jitka Závadová
Comfo Gate s.r.o

Kontaktujte nás


Bílovecká 483/44
721 00 Ostrava – Svinov