Zicherka, z.s.

OSTRAVA CHAMPIONSHIP je Mistrovství Ostravy v počítačových, mobilních a konzolových hrách. Projekt je aktivní již od roku 2015, od té doby naše sehraná parta zorganizovala přes 100 offline turnajů a přes 200 online turnajů, na které se zaměřujeme zejména od počátku doby covidové. 

Nestydíme se zmínit, že našich turnajů se účastní hráči z celé České republiky, ze sousedního Slovenka a z Polska, patříme mezi největší organizátory herních akcí u nás. Nepůsobíme však pouze v Ostravě! Díky naší kvalitě nás můžete potkat i na velkých akcích, kam jsme zváni samotnými organizátory, a to na FOR GAMES, KIA OPEN DAY, RED DRAGON TOURNAMENT a dalších. V brzké budoucnosti sami plánujeme něco velkého, co potěší i náročné špičkové hráče. 

Jsme profesionální parta mladých lidí, kteří se touto činností baví, ale hlavně, naším cílem je, aby se bavili hráči i široká veřejnost, a to v té nejvyšší kvalitě!

Členům CCT můžeme nabídnout zejména propagaci jejich značky, produktů a služeb našim hráčům i fanouškům.

Máte-li zájem o spolupráci, případně chcete-li se dozvědět více, určitě nás kontaktuje na tel. č. +420 732 885 600 či na e-mail lukas.staricny@ovachamp.cz

www.ovachamp.cz