R36.cz, s.r.o.

Společnost R36.cz, s.r.o. získala svůj název v roce 2014, ale navazuje na třináctiletou práci jejího jednatele Romana Málka (*1981), který se věnuje pořádání akcí od mládí. Za tuto dobu uspořádal stovky akcí, byl zakladatelem a pořadatelem největších akcí pro děti a mládež v Pardubickém kraji s návštěvností osm tisíc návštěvníků, každoročně připravuje Silvestr v Chrudimi či celorepublikový sraz BMW spojený s žehnáním automobilů, stál u řady volebních kampaní, konzultačně pomáhal při mezinárodních akcích a dále pořádá projekty na podporu cestovního ruchu.

Společnost R36.cz dnes poskytuje full-servisové služby v oblasti marketingu, produkce a konzultací. Sídlí v Chrudimi ve východních Čechách a pobočku má v Praze. Klientela je však z celé republiky.

Součástí společnosti je malé grafické studio pro přípravu letáků, brožur, novin, vizitek, a to včetně návrhů a tvorby log (včetně grafického manuálu), v rámci tiskových služeb se zabývá digitálním tiskem, ale běžně realizuje ofsetový či rotační tisk.

Z produkce kromě akcí nabízí i degustace vín – a to ve vlastním třípatrovém historickém sklepení  v centru Chrudimi či umí dovést vše potřebné ke klientovi.

Motto firmy „Pokud jsme v něčem úspěšní, není to práce, je to životní styl“ vystihuje zodpovědný přístup ke klientovi a k firemnímu poslání.

Informace naleznou zájemci na www.r36.cz.