BOTY HORKY s.r.o.

Proč být nositelem právě obuvi na míru?

Tahle obuv Vám zajistí Komfort a pohodlí. Obuv je vyráběna vždy na Vaše chodidlo, dle Vašich specifických potřeb a požadavků. Také, stejně jako na míru šitý oblek, zdůrazní tato obuv Vaši Výjimečnou Osobnost a Originalitu. Vždy se Vám budu věnovat s maximálně Individuálním přístupem.

A jak to celé probíhá?

Sjednáme si nezávaznou schůzku třeba u Vás v kanceláři, na které si popovídáme na téma jakou obuv preferujete, popřípadě Vám poradím s výběrem vhodné obuvi (dle typu použití – společenská, vycházková, business…), dále vybereme barvu usně a typ usně. Možná je i konzultace s vizážistou. Poté pro Vás vyrobím zkušební vzorek, u kterého vyzkoušíme jak Vám „sedí“ kopyto. Zda obuv někde netlačí, popřípadě není zbytečně volná. Pokud je i tenhle krok za námi, tak se pustím do samotné výroby Vaší obuvi.

Ani předáním obuvi moje péče o Vaši obuv nekončí. S obuví je možné nadále pracovat, než si úplně „sedne“. Asi znáte ten pocit u konfekční obuvi, která na prodejně byla dobrá, ale po dvou dnech někde začala tlačit.

Samozřejmostí je i následující servis, kdy kromě standardní údržby (patníky,podrážky) useň hloubkově speciálními krémy vyživím, popřípadě oživím barvu a lesk.

www.horkyboty.cz