VÍTKOVICE ARÉNA, a.s.

VÍTKOVICE ARÉNA, a.s.

Činnost společnosti navazuje na předcházející éru bývalého Paláce kultury a sportu, kterou doplnila a rozšířila o nové aktivity.

Mezi hlavní aktivity se řadí provozování sportovišť, kulturních akcí, sportovních akcí, přehlídek a obdobných akcí, ubytovací služby a mnoho dalšího. V současné době společnost provozuje pět středisek, ve kterých se konají významné sportovní i kulturní akce nejen domácího, ale i mezinárodního dopadu.

OSTRAVAR ARÉNA, Městský stadion ve Vítkovicích, Multifunkční hala u OSTRAVAR ARÉNY, Atletická hala a Hotel PULS. Jen stručný výčet středisek, které má společnost na starost.

Mezi nejznámější události, které společnost ve svých prostorách pořádala a pořádá lze zařadit např. Mistrovství světa v ledním hokeji 2004 a 2015, zápasy Davis Cupu a FED Cupu, Zlatá tretra, různé taneční soutěže, krasobruslařské soutěže, fotbalové zápasy, koncerty českých i zahraničních hvězd a další. Cílem všech aktivit je umožnit veřejnosti příjemné využití volného času pestrou nabídkou akcí, poskytovat kvalitní služby všem obchodním partnerům, a vytvářet podmínky pro realizace zajímavých a perspektivních projektů.

www.arena-vitkovice.cz