VEGALL Pharma s.r.o.

Firma VEGALL Pharma, s. r. o. vznikla v roce 2005 transformací ze společnosti Pavel Galle, Vegall. Jejími zakladateli jsou Petr a Pavel Galle, kteří podnikali v oboru zásobování lékáren již od roku 1995. V roce 1998 se jim podařilo úspěšně zahájit spolupráci s rakouským výrobcem doplňků stravy se včelími produkty. Ve spolupráci s rakouskými a českými lékaři pečlivě vybírají a vytvářejí nové přípravky, které uvádějí na trh. Jejich produkty již roky pomáhají dětem i dospělým a jsou ověřenou zárukou kvality a bezpečnosti.

Mezi jejich nejznámější produkty patří produkty řady SARAPIS, které již mnoho let používají české ženy zejména v době menopauzy. Jedna varianta je ovšem i pro muže, je to preparát SARAPIS PRO MUŽE.

Nejnovější produktovou řadou a současně také velmi perspektivní, je produktová řada Immun44. Preparáty Immun44 pomáhají posilovat obranyschopnost a jsou vhodné pro děti i dospělé. Stimulují syntézu protilátek v těle, obsahují antioxidanty, které neutralizují radikály a prokazatelně snižují závažnost a délku trvání infekcí.

www.vegall.cz & www.prirodazenam.cz