SparkTECH s.r.o.

SparkTECH s.r.o.

Přesvědčení, že vývoj softwaru lze dělat s lidskou tváří a přitom kvalitně, byla myšlenka na jejímž základě byla v roce 2010 založena společnost SparkTECH s.r.o.

Obecně nabízí takzvaný full-stack softwarový vývoj, což znamená, že pokrývá veškerou činnost spojenou se softwarovým vývojem od prvotní analýzy, přes návrh architektury a databázového modelu, po samotný vývoj, testování a případnou následnou podporu včetně správy serveru. Případně dokáže doplnit vývojové kapacity již existujícího týmu.

V dnešní době je obchodním partnerem mnoha špičkových firem a dodává kvalitní řešení v oblastech automotive (ELIT, Auto Kelly), finančních služeb (Česká spořitelna, CYRRUS) a dalších. Nezanedbatelnou část portfolia tvoří programování pro konkrétní zařízení (hardware) především do retailu – společnost vyvíjí například software pro tisk textilních stužek na balení dárků do luxusních butiků.

Mimo vývoj pro klienty provozuje i některé vlastní nástroje, které jsou klientům nabízeny na licenční bázi (pro příklad event management system Eventito sloužící organizátorům akcí).

Společnost má ráda velké a náročné projekty, které vyžadují zapojení více odborností a staví ji a její zaměstnance před nové výzvy a překážky.

www.sparktech.cz