MONETA Money Bank, a.s.

MONETA Money Bank, a.s.

MONETA Money Bank patří mezi největší české peněžní ústavy. Jsme univerzální bankou, která disponuje třetí největší sítí více než 252 poboček a více než 680 bankomatů. MONETA Money Bank patří mezi přední partnery českých podnikatelů. Malé a střední firmy si mohou vybrat mezi širokou paletou produktů včetně běžných a spořicích účtů, provozních a investičních úvěrů, součástí nabídky jsou také zvýhodněné služby pro některé profesní skupiny včetně advokátů, notářů či zdravotníků.

Mezi nejúspěšnější produkty MONETA Money Bank v oblasti firemního bankovnictví patří investiční úvěr EU Investice, který malým a středním firmám usnadňuje získání prostředků k dalšímu rozvoji. Díky záruce Evropského investičního fondu jsou požadavky na zajištění takového úvěru výrazně nižší a jeho vyřízení rychlejší.

MONETA Money Bank nabízí klientům také expertní poradenství a pomoc při přípravě projektů a žádostí o evropské či státní dotace. Její klienti patří díky této podpoře tradičně mezi nejúspěšnější žadatele o podporu. MONETA Money Bank své služby a produkty pro podnikatele zaměřuje mimo jiné na nemovitostní financování, zdravotnictví a lehký průmysl.

www.moneta.cz