Kaktus reality s.r.o.

Kaktus reality s.r.o.

Kaktus reality, s. r. o. je realitní kancelář, která je zastoupena odborníky z praxe s letitými zkušenostmi z oboru. Zakladatelem je realitní makléř Kamil Kůs, který má na svém kontě mnoho úspěšně realizovaných projektů.

Kaktus reality nabízí celou řadu služeb, přes poradenství v oblasti prodeje a koupě nemovitostí, zajištění hypotečního úvěru, až po související právní servis. Společnost je zastoupena týmem realitních makléřů, právníků, finančních poradců a hypotečních specialistů, kteří zajišťují hladký průběh prodeje nebo koupě nemovitosti.

Na rozdíl od jiných konkurenčních firem Kaktus reality nabízí také nadstandardní služby jako například výměny bytů mezi dvěma majiteli, vyklízení nemovitosti před prodejem, homestaging (příprava nemovitosti pro atraktivní prezentaci před prodejem), profesionální nafocení nemovitosti pro účinnou inzerci, stěhování stavební úpravy a rekonstrukci zakoupené nemovitosti.

Hlavní prioritou realitní kanceláře je spokojenost zákazníků, proto je kladen důraz na špičkové provedení nabízených služeb.

www.kaktusreality.cz