AKORD & POKLAD, s.r.o.

Kulturní a společenská centra Akord a Poklad vytváří bohatou nabídku společenských a kulturních akcí s věhlasem daleko za hranicemi dvou nejlidnatějších obvodů Ostravy, ve kterých se nacházejí: Ostravy-Zábřehu a Ostravy-Poruby. Vlastní autorské pořady, oper air akce, prostory, ubytování i gastronomické služby lákají jak širokou veřejnost, tak i firemní klientelu na svou pestrou a kvalitní nabídku.

U nás najdete široký výběr prostor vhodných pro jakoukoliv akci: velké i menší sály, divadelní sál, reprezentativní salonky, menší salonky či učebny, kinosál a letní venkovní amfiteátr. Obě centra disponují moderní audio-vizuální technikou, většina prostor je vybavena klimatizací. Váš zážitek upevníme profesionálním gastro zázemím připraveným na míru.

V Akordu ubytujeme Vaše hosty přímo v hotelové části.

Ať už jste milovníky čistých minimalistických linek a dobových akcentů, nebo mramoru a teplých barevných tónů, u nás si vyberete. Konference, kongresy, firemní večírky a plesy, setkání s obchodními klienty, školení a meetingy, to vše lze zažít ve společnosti AKORD & POKLAD.

www.dk-akord.cz