Autoškola King s.r.o.

Jsme autoškola s lidským přístupemNa své studenty nekřičíme a naši instruktoři jsou opravdoví profesionálové. 

V autoškole KING na Praze 4 vás naučíme nejen výborně řídit automobil, náklaďák, autobus, motorku nebo jezdit s přívěsem. My vám přípravu na řidičské oprávnění zpříjemníme trpělivými instruktory, špičkovými studijními materiály a testy, nadstandardními službami a individuálním přístupem. S námi budete na autoškolu vzpomínat s láskou.

Pavel Greiner – majitel autoškoly:

Jmenuji se Pavel Greiner. Přes 15 let jsem provozovatelem autoškoly King a taktéž mám stejno letou praxi ve školení řidičů profesionálů a referentů. Také mám tří letou praxi v dopravně správní činnosti v podobě zkušebního komisaře autoškol, dva roky praxe lektora zkušebních komisařů autoškol. Po ukončení své kariéry jako zkušební komisař jsem založil a 5 let vedl jako předseda Asociaci zkušebních komisařů.

Profesionální poradenství v oblasti legislativy

Rád se postarám o Vaší společnost a Vaše zaměstnance řidiče. Přenechte tuto starost na mě. Mimo prezenčního školení, kdy rád přijedu školit k Vám do společnosti (nebo video konferencí) provozuji také online školení, která jsou interaktivní, lehce zapamatovatelná a rychlá, můžete si je zdarma vyzkoušet díky našim demo verzím.

www.autoskolaking.cz