Semináře osobního a obchodního rozvoje

Hledáte příležitost, jak zdokonalit sebe nebo svůj tým v osobním nebo obchodním rozvoji?

Sestavte sobě a svým zaměstnancům školení dle vlastních potřeb a požadavků

Přinášíme Vám exkluzivní semináře z oblasti osobního a obchodního rozvoje. Získáte přínosné informace, zažijete typové situace, vyzkoušíte si postupy a návody a budete schopni ovlivňovat svůj profesní i soukromý život.
Práce se pro Vás a Vaše zaměstnance stane zábavou.
Semináře jsou zajišťovány špičkovými odborníky, kouči, mentory, lektory a psychology s širokými praktickými zkušenostmi a znalostí nejnovějších poznatků.
Teorie je pouze nezbytné minimum. Semináře jsou interaktivní a vtahují účastníky „do hry“.
Nebojte se nového a progresivního přístupu. Sbírejte zkušenosti a zároveň jděte s dobou.

Semináře – možná témata

  • Harmonie osobnosti
  • Excelentní paměť a kreativní myšlení
  • Obchod je hra
  • Prodejní dovednosti s využitím NLP
  • Staň se pilotem svého času
  • Moderní marketing a trendy

Lektoři:

Dana Hrbáčová  – více jak 17 let se pohybuje na půdě vzdělávání v oblasti profesního a osobního rozvoje jednotlivců, týmů i firem. Má zkušenosti jak s optimalizací firemní kultury a mezilidských vztahů, tak hodnotících systémů v malých a středních firmách s prokazatelnými výsledky.

Lukáš Hrtoň – specialista na marketing, HR marketing, brandstructure, vzdělávání, komunikaci a řízení týmu. Poskytne Vám vhled do možností osobního rozvoje jako základu pro vše ostatní, co se v našem životě děje. Stál u zrodu jedné z nejznámějších českých společností na výrobu ovocných a zeleninových šťáv.

Chcete pozitivně přispět ke svému osobnímu rozvoji? Chcete zlepšit své obchodní dovednosti nebo Vašeho týmu a být úspěšnější? Kontaktujte nás!

Náš zástupce se s Vámi nezávazně sejde a projedná možnosti uspořádání školení podle Vašich představ a potřeb (délka, téma, místo, cena,…)

Kontakt:

 

 

 

 

René Műller – působí v oblasti práce s pamětí již 20 let. Je trenérem a ne učitelem. Objeví společně s Vámi Vaše jedinečné, skryté a nepoužívané schopnosti a možnosti, které už máte v sobě. Díky jeho seminářům začne být každý úkol zábavou. Díky vizualizace dosáhnete myšlenkových přesahů, které využijete v osobním i pracovním životě.

 

Martin Padalík – špičkový obchodník, trenér, psycholog, scénárista a režisér v jedné osobě. Na srdci mu leží Váš úspěch ve všech aspektech života. S jeho pomocí okamžitě a s lehkostí přenesete nově nabyté dovednosti a zkušenosti do praxe. Blízký spolupracovník slovenského kouče a mentora Petera Urbance.

Chcete využít dotací na elektormobilitu a nevíte si rady? Zajistíme vám přípravu žádosti,
poskytneme odborné poradenství v průběhu realizace projektu a mnoho dalšího.

Vaše dotazy vám rád zodpoví Ing. Pavel Dombek, dombek@cct.cz, +420 734 447 265

Bílovecká 483/44
721 00 Ostrava – Svinov

Kontaktujte nás