PROJECT, AGILE & LEADERSHIP conference

V rámci mediálního partnerství vám přinášíme pozvánku na již 13. ročník Konference projektového řízení – nyní pod novým názvem Project, Agile & Leadership Conference. Letošní ročník konference se bude konat 22. a 23. září 2021 v Cubex centru v Praze a CCT se stala jeho mediálním partnerem.

Jedná se o dvoudenní konferenci, jejíž program je každoročně velice pestrý. Skládá se z bloků přednášek a workshopů, na nichž vystupuje řada výjimečných řečníků a odborníků z praxe z Česka i zahraničí. Letos se v rámci témat dotkneme různých oblastí jako je řízení projektů, agilita, leadership, kultura firem, vzdělávání nebo psychologie.

Konference bude probíhat v tzv. hybridním režimu, tedy jak na místě, tak online pro účastníky, kteří se nebudou moci zúčastnit osobně.

Téma: „Tips and Tricks“
13. ročník konference představí opravdové experty svého oboru, kteří nám předají konkrétní Tips & Tricks, aneb jak se poučit z předešlých chyb a co do příště zlepšit. Schopnost pracovat s tzv. fortelem, tedy s určitou zručností a umem, v sobě totiž obnáší nejen znalost teorie, ale i léta praxe (většinou “odedřené” množstvím neúspěchů).

Na své si na konferenci přijdou všichni profesionálové, kteří se chtějí dále vzdělávat a posouvat ve svých rolích, inspirovat a potkávat se se špičkovými odborníky z různých oblastí, kultur a firem.

Pro bližší informace navštivte webové stránky https://www.pmkonference.cz/2021/

Registrace jsou již spuštěny, proto neváhejte a zaregistrujte se ještě dnes!