Podmínky členství

Jsme poradenská společnost Czech Cool Trade. Firemním členům CCT poskytujeme služby aktivního monitoringu a realizace dotací, finančních nástrojů, efektivní obchodní a marketingovou podporu. V neposlední řadě vytváříme prostor pro budování byznys vztahů na exkluzivních networkingových akcích.

Czech Cool Trade s.r.o. se aktuálně stará o více než 332 firem a za roční poskytování služeb CCT společnost zaplatí 25.000,- Kč bez DPH a jde o plně uznatelný daňový náklad. V případě, že společnost je skrze vlastnické vztahy propojena s jinými subjekty a má zájem o poskytování služeb také pro ně, členství pro každou další společnost stojí 5.000 Kč bez DPH (v případě neziskových organizací je poskytování služeb pro každou další společnost zdarma). Firma v rámci tohoto členství získá následující služby:

Poradenství a služby CCT

Odborné poradenské služby v rámci podnikání poskytují specialisté z projektového týmu. Kromě konzultací zdarma získáte možnost využít zvýhodněného studia MBA či zapojení se do zaměstnaneckého benefitního programu pro Vaše zaměstnance. Součástí služeb CCT je také financování firem skrze zvýhodněné účelové i neúčelové úvěry nebo audit firemních pojistných smluv. Nezapomínáme také na začínající podnikatele, kterým poskytujeme komplexní služby pro zahájení podnikání.

Dotace pro podnikatele

Budete mít svého projektového manažera, který vám aktivně bude vyhledávat dotační příležitosti a nemůže se stát, že o nějakou přijdete. V případě zájmu vám zajistíme celý projektový management při realizaci dotačního projektu, který podpoří rozvoj Vaší společnosti.

Networking a byznys vztahy

Budujeme obchodní vztahy mezi členy. Pravidelně se konají networkingové akce v Praze, Brně a Ostravě. Setkání se účastní majitelé firem a zástupci top managementu. Sdílí se know-how, zahajují se obchodní partnerství a získávají se přínosné informace z odborných témat. Jedná se o networkingové snídaně, obědy, kávy o třetí, čaje o páté a večeře. Pořádáme také sportovní eventy, jako tenisové, badmintonové a golfové turnaje. Populární jsou inspirativní večery, na kterých již vystupoval Zdeněk Pohlreich, Václav Brabec, Eva Kiedroňová, Marcel Lesník a další byznys inspirativní osobnosti.

Obchodní a marketingová podpora

Obchodní podporu formou vyhledávání a propojování Vás se zájemci o Vaše služby/produkty. Zajistíme vám také propojení na ověřené dodavatele.  Budeme vám vytvářet obsah s doporučením a sdílet Vaše vybrané příspěvky na všech sociálních sítích. Prezentovat Vás také budeme na webových stránkách CCT.

Věří nám ti nejlepší