OHLÉDNUTÍ ZA UPLYNULÝM ROKEM 2020

Vážení přátelé,

rok 2020 byl velkou zkouškou pro nás všechny. Byl to rok, který nám mnohé ukázal. Ukázal nám mimo jiné důležitost vztahů s obchodními partnery a vzájemnou podporu. Jsem velmi rád, že se potvrdil velký přínos komunity CCT a za to Vám všem velmi děkuji!

Přeji nám, aby rok 2021 byl rokem, kdy se svět vrátí k normálu a ještě navíc nám přeji, aby se stal rokem, který nám všem přinese novou energii, nové příležitosti a radost ze všeho našeho konání.

Přeji Vám a Vašim blízkým v roce 2021 zdraví, pevné osobní a obchodní vztahy, úspěšné projekty a splnění vašich snů a přání!

Dovolte mi, abych s vámi v pár řádcích sdílel ohlédnutí za letošním rokem v Czech Cool Trade.

Za časů pandemie

Na vládní omezení setkávání jsem již od března reagovali zavedením online networkingových akcí. Tímto jsme umožnili členům CCT vzájemnou podporu a komunikaci v rámci této online platformy. Za celý rok jsme těchto online akcí realizovali více než 40.

Poskytovali jsme bezplatné poradenství k vládním a evropským programům pomoci typu Antivirus, COVID – nájemné, COVID – kultura apod.

Velmi intenzivně jsme poskytovali obchodní a marketingovou podporu. 

Networking a budování byznys vztahů

Tento rok byl na konání networkingových akcí velmi složitý. Jsme rádi, že se podařilo úspěšně uskutečnit pátý ročník COOL Plesu, tenisový, ringo i golfový turnaj CCT klubu. 

Potkávali jsme se také na tradičních akcích, jako byly networkingové snídaně, obědy či večeře, kde jsme navázali mnoho užitečných byznys vztahů. Byli jsme však nuceni mnoho akcí nahradit online networkingy. Mezi přesunuté akce na rok 2021 patří inspirativní večery „Inspirujte se, prosím!“, Dvoudenní networking v Beskydech, Badmintonové turnaje, VIP networking spojený s fotbalovým zápasem Baníku a hokejovým utkáním Vítkovic. Na tyto akce a setkání s Vámi se již netrpělivě těšíme! A navíc se můžeme v první polovině roku těšit na pravidelné networkingové akce v Olomouci. 

Zaměstnanecký investiční program

Uvedli jsme na český trh unikátní benefitní program, který má za cíl udržet dlouhodobě ve firmách klíčové zaměstnance.  

Marketingová podpora

Během celého roku jsme intenzivně firmám zvyšovali povědomí o jejich podnikatelských aktivitách na našich sociálních sítích či v pravidelném newsletteru CCT Info. 

Milníkem bylo spuštění nových webových stránek naší poradenské společnosti, kde mají všichni členové svou vizitku a pravidelně zde přinášíme novinky ze všech nabízených oblastí. 

Od ledna 2020 jsme také začali natáčet krátká propagační videa o našich členech a již v lednu 2021 se můžete těšit na první vydání našeho Czech Cool Trade BYZNYS MAGAZÍNU, kde má každý člen svůj medailonek s představením.

Výsledky CCT

  • Aktuálně je členem CCT 297 firem.
  • Komunita majitelů a top manažerů se v CCT zvýšila na 763 osob.
  • Celková hodnota získaných dotací naší poradenskou společností se zvýšila na 3.548 v mil. Kč.
  • Zprostředkovali jsme obchod mezi členy firemního klubu CCT v celkové hodnotě 633 mil. Kč.

Tým CCT

Byl doplněn o zkušené projektové manažery Patrika Šimíčka, Danielu Vojkovskou a Erika Dvořáka. V naší ostravské centrále jsme se již rozšířili do dvou pater. Tým franšízových partnerů v Praze a Brně doplnili Michal Kubín, Bohumil Matyska a Monika Linhartová.

Ještě jednou Vám děkujeme za aktivní partnerství, jelikož výsledky CCT komunity jsou také Vašimi výsledky! Velmi se těšíme na nový rok ve znamení přínosného partnerství s Vámi!

Za tým CCT

Mgr. Martin Kovalský, MBA