Klub obchodníků – obchod, networking, vzdělání, kariérní poradenství

Jste obchodníkem a zajímají Vás nové kontakty? Budujete obchodní vztahy? Vzděláváte se v oblasti obchodu? Toužíte po změně práce?

Staňte se členem Klubu obchodníků a plně využívejte jeho výhod a služeb

Pilíře členství:

  • Obchodní pilíř – nové kontakty, vztahy, úspěšné zakázky,…
  • Kariérní piliř – kariérní poradenství, nové výzvy, flexibilita, možnosti uplatnění,…
  • Vzdělávací pilíř – obchodní a osobní rozvoj, nové trendy a techniky, motivace,…

V Klubu obchodníků propojujeme členy, tvoříme vztahy, předáváme si zkušenosti a dbáme na individuální přístup v personálním poradenství. Ať hledáte nové obchodní cesty k zákazníkům, chcete se vzdělávat v oboru nebo toužíte po změně prostředí či jen zkoumáte možnosti, v Klubu obchodníků si najdete přesně to, co Vás zajímá.

Klub obchodníků je určen všem obchodníkům bez rozdílu oblasti působení. Setkání probíhají v Praze, Brně a Ostravě. Jednotlivá setkání jsou zaměřena na navazování obchodních vztahů, vzdělávání, praktické dovednosti, brainstorming či kariérní poradenství s důrazem na individuální přání a požadavky.

Členství:

  • Obchodní a vzdělávací pilíř – zvýhodněná účast na jednotlivých akcích dle zaměření. Často pouze ve výši nákladů na občerstvení.
  • Kariérní pilíř – ZDARMA

Pro více informací kontaktuje garanta Klubu obchodníků Ing. Pavla Dombka na telefonu 734 447 265 nebo emailu dombek@cct.cz

Podívejte se také na Klub obchodníků zblízka.

Vaše dotazy vám rád zodpoví Ing. Pavel Dombek, dombek@cct.cz, +420 734 447 265

Bílovecká 483/44
721 00 Ostrava – Svinov

Kontaktujte nás