Woodman Production a.s.

Woodman Production a.s.

Společnost Woodman production a.s. je již několik let neodmyslitelně spjata s Ostravou a rock & rollovým zpěvákem Marcelem “Woodmanem“ Lesníkem. Počátky společnosti se datují již od března roku 1998. Společnost provozuje čtyři restaurační a pohostinská zařízení, jde o Rock & Roll Garage Restaurant & music club, Rock&Roll Garage centrum dále Restauraci pod věží a BaníčekPub, také nahrávací studio Woodman Studio.

Pokud byste se rádi pobavili a dobře najedli v prostředí 60. let, kdy se v garážích po celém světě nejen opravovala auta, ale vznikala zde také rocková hudba, navštivte Rock and Roll Garage Restaurant & music club. Najdete zde jak restauraci, tak motobar, venkovní terasu s grilem a udírnou, dětské hřiště, pivovar Garage, sál se zázemím pro akce a již zmíněné nahrávací Woodman studio. Sál a salónky pojmou na společenské akce až 700 hostů.

V Restauraci pod Věží Vás překvapí interiér prvorepublikového podniku. Gastronomie je založená na regionálních dodavatelích surovin a know how kuchaře Dalibora Navrátila. Můžete zde ochutnat sedm druhů točeného piva z produkce pivovaru Garage v Ostravě. Tento prostor pojme i se sálem Divadélka pod věží do 350 osob.

Baníček – restaurant & football pub je pak restaurací fanoušků ostravského fotbalu, který je otevřen během zápasů Baníku Ostrava. Setkáte se zde s fotbalovým interiérem, který je vyzdoben spoustou předmětů, relikvií a fotografií z devadesátileté historie FC Baník Ostrava.

Akciová společnost se zabývá produkcí a pořádáním koncertů, firemních i soukromých akcí na klíč, včetně dodání aparatury zvukové i světelné, produkcí skupin na různé eventy. Nedílnou součástí jsou i rozsáhlé služby v oblasti cateringu.

www.garageclub.cz