Shockmarket s.r.o.

Působíme v Ostravě a Brně a zaměřujeme se na profitabilní online marketing pro firmy s jasnou dlouhodobou vizí. Naší doménou jsou PPC, výkonnostní marketing, správa webové prezentace, srovnávače zboží, sociální sítě a zahraniční expanze. Prioritou je dlouhodobá spolupráce. Pro naše klienty jsme spolehlivými partnery.

Mezi naše výsady patří:

1. Variabilní fee za práci

S vybranými klienty realizujeme success fee. S některými dokonce formou % z tržeb, tedy čistě variabilní fee bez fixní složky. To nám naprosto rozvazuje ruce v práci. Nic nenaceňujeme, ani klientovi nic neprodáváme. Můžeme se prostě věnovat čemukoli, co považujeme za nejefektivnější.

2. Odpovědnost za svou práci

Díky variabilnímu feečku je pro nás maximálně důležité, aby byla naše práce efektivní a přinášela ovoce. Zkoušíme stále nové věci a pracujeme na kanálech tak dlouho, dokud to nezačne fungovat. Pro dobré výsledky jsme ochotni riskovat i svůj volný čas.

3. Práci odvádí odborník, kterého jeho práce baví

Po 10 hodinách v práci je úroveň kreativity na bodu mrazu. U nás pracují spokojení a zkušení lidé. Není odpracovaná hodina jako odpracovaná hodina.

4. Nehoníme se za každým kšeftem 

Můžeme lépe pečovat o 20 skvělých, než o 100 průměrných klientů. Ti vybraní se tak mohou spolehnout na 100% servis, rychlost a proaktivitu.

www.shockmarket.cz