QUITEC s.r.o.

QUITEC s.r.o.

Společnost QUITEC s.r.o. je dlouholetým odborníkem na chytrá a jednoduchá IT řešení. Svým klientům nabízí zajištění v oblasti dodávek technologií a služeb pro čerpací stanice, dodávek pokladních systémů pro různé oblasti obchodu a služeb nebo dodávek moderních informačních technologií pro podporu podnikání.
Jedním z produktů firmy je TANKOMAT – bezobslužný automat pro výdej pohonných hmot na čerpacích stanicích. TANKOMAT automatizuje prodej a tím usnadňuje práci, zvyšuje zisk z prodeje a zároveň snižuje náklady jeho vlastníků.
Společnost QUITEC s.r.o. vyvíjí a dodává vlastních pokladní systémy. Sleduje trendy a hledá nové směry. Své pokladní systémy staví na Androidu a Cloudových službách a vždy tak, aby byly jednoduché na obsluhu a přinesly maximální užitek. Pokladny QUITEC se líbí a důkazem toho je například to, že pokladna miniPOS se umístila ve výběru 5 nej – Nejlepší EET pokladna 2018. Techniku pro obchod i radu najdete na www.ZOPER.cz
Nejnovějším produktem firmy je Lamael – cloudový informační systém pro provozní řízení malých firem a teamů. Lamael nabídne na jednom místě a v jednom systému veškeré agendy, které jsou v každodenním provozu třeba. Obsahuje řízení projektů, správu úkolů, vykazování času, kontakty, dokumenty a celou obchodní agendu včetně nabídek, objednávek, faktur, dodacích listů a plateb. Lamael je první CRM a ERP systém, se kterým budete opravdu rádi pracovat. Poznejte více Lamael na www.Lamael.cz
Pokud hledáte způsoby jak si zjednodušit práci, snížit náklady a nebo posunout své podnikání na vyšší úrověň díky know how a chytrým technologiím, s důvěrou se obraťte na QUITEC s.r.o.

www.quitec.cz