PrPom, s.r.o.

Společensky prospěšný projekt PrPom v ČR vlastně zachraňuje první pomoc. Výuka první pomoci je v troskách. Běžný Čech se dnes má učit první pomoc na třech klíčových místech: ve škole, v autoškole a v práci. Bohužel, všechny tyto tři body selhávají. V módě jsou neúčinné párhodinové kurzy, zcela nefunkční e-learning, nudné přednášky a podobně.

Usilovně se snažíme tuto situaci řešit. Chceme snížit počet lidí, kteří umírají jen kvůli špatné či žádné první pomoci. V Anglii zjistili, že kvůli špatné/žádné první pomoci jim ročně zemře 130000 lidí. To je stejně jako na rakovinu. V ČR k sobě nejsme zatím ani natolik upřímní, abychom si taková čísla zjišťovali.

Našima rukama již prošlo přes 10 000 účastníků a z nich vychováváme hrdiny. Pomocí metod zážitkové pedagogiky měníme jejich myšlení.  První pomoc učíme pomocí modelových situací, které prožijete z různých úhlů pohledu: jednou budete zachráncem, jednou figurantem a jednou pozorovatelem. Využíváme k tomu opravdová auta, reálné pomůcky i prostředí, kvalitní maskování poranění. Nejen proto fungují naše kurzy jako vynikající a velmi intenzivní teambuilding.

Chcete se o nás dozvědět více? Zveme Vás na ukázku naší výuky. Je určena pro zástupce firem a tisku. Zástupce tisku navíc s oblibou zveme přímo k naší práci – na kurzy pro firmy nebo pro veřejnost, které pravidelně pořádáme. Ozvěte se a určitě vymyslíme způsob, jak Vám poskytnout šťavnaté sousto pro Vaši práci 🙂

www.prpom.cz