POLAR televize Ostrava, s.r.o.

V roce 2022 je to 30 let. Co jsme na mediálním trhu a jsme nejstabilnější broacaster v České republice, jsme jediné regionální médium, které šíří pozitivní informace, Jsme alternativou České televize.

Jsme multimediální projekt a denně nás sleduje 195.000 diváků, televizní vysílání sleduje 120.000 diváků, portál www.polar.cz průměrně 35.000 diváků a sociální síť Facebook 40.000 diváků denně.

Využijte potenciálu naší sledovanosti a umístěte svou reklamu, sponzorství a PR do našeho vysílání. Vyladíme pro Vaše potřeby formát prezentace a najdeme vhodné umístění.

Přivítáme spolupráci na projektech POLAR mapujících dění v našem kraji, zviditelněte se společně s našimi tematickými pořady o energiích, ekologii, chytrých řešeních, vzdělávání, či  zdravotnictví . Umožníme Vám podělit se o zkušenosti, o Vaší podpoře regionu, o strategií Vašeho podnikání.

Rozsáhlou referencí televize POLAR jsou naše webové stránky, prozkoumejte zde práci našich odborníků – filmařů, zpravodajců, animátorů, IT vývojářů, dokumentaristů, produkci významných krajských akcí

Kontakt: Svaťa Šnajdrová, e-mail: snajdrova@polar.cz, mobil: 724 238 919 nebo 605 249 945

www.polar.cz