meetvitruvio, s.r.o.

Jsme Vitruvio, ukazujeme lidem ve firmičkách i korporátech, jak najít svou vlastní cestu za zdravím a produktivitou. Přinášíme kvalitní informace podané zábavně a jasně.

Naše workshopy, lekce a team-building stavíme na informacích podpořených téměř dekádou působení ve světě fitness. Děláme to jinak. Děláme to po svém. Děláme to lidsky, formou zábavných a praktických cvičení, které nesou reálné výsledky.

Věříme, že štěstí a úspěch vyplývají z dobrého stavu našeho fyzického i duševního zdraví. V čem jsme jiní, než jiná přednáška o zdraví? Krom toho, že jsme tak trošku kašpaři a během předávání snadno uchopitelných informací se taky společně zasmějeme?

Umíme se o Vaši firmu postarat i dlouhodobě. Tato dlouhodobá péče ušitá na míru pro Vás, může zahrnovat například na sebe navazující interaktivní semináře, team-buildingy, či lekce. To vše podpořené kontinuální podporou napříč online i offline světem. Jinými slovy, nechte starosti o tom, jak se opravdu starat o zdraví Vašich zaměstnanců na nás.
Jsme si vědomi, že v této době plné informací je složité rozpoznat, kterých rad je dobré se držet a kterých nikoliv. Proto je naše práce založena na pevných vědeckých poznatcích a praktických zkušenostech, které převádíme do snadno vstřebatelných postupů a akčních kroků.

A protože jsme oba dva opravdu největší milovníci jídla, které kdy potkáte, rádi probereme Vaše aktuální potřeby u dobrého dlabance.

https://www.vitruvio.cz/