Individual.Fitness s.r.o.

Individual.Fitness s.r.o.

Fitness a zdravému životnímu stylu se věnujeme již dlouho. Našli jsme si k tomu vztah a právě proto pomáháme dalším najít v životě zábavu a smysl. V Ostravě se to hemží fitness centry, ale ne pro každé fitness je člen na prvním místě.

Jsme Fitness klub, který chce žít s Vámi a pro Vás. Společně s týmem trenérů a lidí, kteří mají rádi svůj život, se v Individual Fitness snažíme vytvořit příjemnou atmosféru a podmínky tréninku přispívající k Vaší dobré tělesné kondici, zdravému životnímu stylu a v neposlední řadě také psychické pohodě. Náš plně vybavený klub splňuje nejvyšší kritéria moderního fitness od špičkových strojů značky PANATTA Sport, přes zkušené trenéry, výživové poradce až po čisté a příjemné prostředí s veškerým servisem, který vám z návštěvy našeho klubu vytvoří závislost.

Chceme, abyste se u nás cítili výjimečně, proto přistupujeme ke každému klientovi individuálně, aby cesta k dosažení jeho cílů byla co nejrychlejší a nejpříjemnější.

Jelikož je naším cílem převážně dlouhodobá spolupráce. Nabízíme členství neomezené a zvýhodněné pro studenty, matky na mateřské nebo seniory. Nejdříve se snažíme poznat to, jak fungujete, jaký máte cíl a možnosti. Na základě tohoto Vám navrhneme optimální členství, tréninkový plán a pracujeme s Vámi po celou dobu tak, jak si řeknete nebo co cítíme.

Věřte, že Vás opravdu nesoudíme, zda si nesete kila navíc nebo zda potřebujete přibrat či zpevnit, protože každý z Vás je hrdina už jen proto, že se svou situací chce něco dělat a my Vám chceme pomoci se cítit lépe.

Stačí přijít, krátce si s námi popovídat. My Vám navrhneme optimální členství a cvičební plán. Pak je jen na Vás, zda se rozhodnete svoje cíle plnit společně s našim trenérem nebo sám.

Těšíme se na Vás!

www.individual.fitness