ENERGO-SPACE consult s.r.o.

Společnost ENERGO-SPACE consult s.r.o. se zabývá výrobou tepla a teplé užitkové vody z decentrálních zdrojů. Stavíme a provozujeme kotelny s tepelnými čerpadly v kombinaci s dalšími druhy obnovitelných zdrojů energie (fotovoltaika, solární termické systémy, kogenerační jednotky). 

Takové řešení našim zákazníkům významně sníží náklady za teplo a ohřev TUV. Kromě nižších nákladů s sebou decentralizace přináší také další výhody. Naši zákazníci jsou mnohem samostatnější při individuální regulaci tepla a TUV. Jednoduše tak mohou okamžitě reagovat na potřeby svého domu. Obnovitelné zdroje energie jsou šetrnější k životnímu prostředí. Odpojením od centrálního zdroje energie navíc dáte navždy sbohem nepopulárním odstávkám tepla z důvodů poruch na rozvodech apod. Námi poskytované teplo a TUV je cenově stabilnější.

Vždy se řídíme heslem, že není třeba nabízet pouze jedno řešení, jednoho výrobce, jednu značku, ale používat technologie a komponenty individuálně optimalizované. Na základě potřeb našich klientů a jejich možností najdeme optimální řešení šité na míru právě pro jejich dům a firmu.

Našimi klienty jsou bytové a rodinné domy, SVJ/BD, firmy, školy, školky, průmyslové objekty. Naše kotelny najdete po celé České republice. Jako příklad můžeme uvést Liberec, Ostašov, Chomutov, Prahu, Žandov, Podbořany, Nové Sedlo aj.

https://www.e-sc.cz