CHVÁLEK ATELIÉR s.r.o.

CHVÁLEK ATELIÉR s.r.o.

Projekční a inženýrská společnost CHVÁLEK ATELIÉR s.r.o., kterou tvoří profesionální tým odborníků kolem zakladatele Martina Chválka, stojí za řadou úspěšných projektů v celém Moravskoslezském kraji. Patří mezi ně například Atletická hala Ostrava – Vítkovice, Národní počítačové centrum IT4I nebo nejmodernější výrobní a administrativní objekt v areálu společnosti Teva v Opavě.

Hlavní pilíře služeb ateliéru tvoří architektonické studie od konceptu až po realizační dokumenty, designové návrhy interiérů, urbanistické studie a inženýrská příprava. Ke každé jednotlivé zakázce je složen projektový tým v čele s autorizovaným architektem nebo inženýrem, který garantuje kvalitu projektu a také včasné dodání řešení.

Vedle naplnění klientových představ je při všech projektech společnosti CHVÁLEK ATELIÉR s.r.o. klíčovou ambicí také kultivovat veřejný prostor. Všechny stavby jsou navrhovány tak, aby byly přínosem pro prostředí, ve kterém budou po dlouhá léta umístěny. CHVÁLEK ATELIÉR s.r.o. je spolehlivou a zodpovědnou firmou, pro níž jsou i ta nejnáročnější zadání výzvou.

www.chvalekatelier.cz