Aqua Solutions s.r.o.

Aqua Solutions s.r.o.

Jak všichni víme, voda je nezbytnou součástí našeho života. Ale v dnešní době sladké vody neustále ubývá a je ošetřována chemicky a její kvalita se zhoršuje díky rozrůstajícímu průmyslu a chemizacemi v zemědělství. Aqua solutions s.r.o. tento problém řeší instalacemi vodních filtrů v domácnostech ale i ve firmách, velkých provozech, obcích a pěstitelských pálenicích. Používají a doporučují výrobky americké firmy Aquafiltr, která je nejstarším a největším výrobcem těchto filtrů a celých filtračních systémů.

Určení typu filtrace záleží na klientových specifických požadavcích, tedy na tom zda potřebuje technickou filtraci nebo filtraci pro pitný režim. Nadále je důležité zdroj této vody – tedy její kvalita. To se zajistí rozborem vody. Poté Vám Aqua solutions nabídne nejlepší řešení pro Vaše potřeby a jeho pravidelné servisování a dokoupení příslušenství.

Pokud Vás tato problematika oslovila a přáli byste si zdravější vodu doma, v kanceláři nebo celé Vaší firmě, doporučuji se obrátit na Aqua solutions, kteří Vám jistě zhodnotí Vaši situaci a poradí Vám. Více technických informací, detailů a také e-shop najdete na jejich webových stránkách.

www.aquasolutions.cz