Alexandr Pokrovskij

Akciovou společnost GOLDEN GATE CZ a.s. založili Pavel Ryba a Pavel Kupka a je stále v rukou ryze českých majitelů. Jejich cílem bylo vybudovat firmu, která široké veřejnosti umožní investice do zlata a stříbra prostřednictvím spoření.

Za úspěchem firmy vždy stojí konkrétní lidé. Nám se podařilo dát dohromady skvělý tým kolegů, profesionální a vzdělané obchodníky. Klademe důraz na špičkový klientský servis, odborné vzdělávání a maximální otevřenost vůči klientům i veřejnosti. Další naší předností je, že již několik let nakupujeme drahé kovy přímo od nejvýznamnějších světových sléváren a mincoven.

Našim klientům umíme nabídnout ještě něco cennějšího, než jsou drahé kovy: a to ekonomické souvislosti a pochopení principů, jak funguje svět peněz, a v neposlední řadě dlouhodobou vizi, jak si vybudovat vlastní bohatství v souladu s ekonomickými cykly.

Určujeme trendy ve spoření do drahých kovů. Vytvořili jsme revoluční produkt Komoditní účet, který jako první na trhu nabízí spoření do zlata, stříbra a platiny v jediném produktu.