1. HP SERVIS s.r.o.

Společnost 1.HP Servis s.r.o. se sídlem v Ostravě jsem založil dne 21.prosince 2005.

V oblasti servisu spotřebičů jsem začal působit jako fyzická osoba firmou Hák Martin od roku 1997. V roce 1999 začal vykonávat záruční servis pro firmu FAGOR a Whirlpool a také pro tyto značky zajišťovat odbornou montáž vestavných výrobků.

Během dalších let se firma začala zabývat maloobchodním a velkoobchodním prodejem vestavných a volně stojících spotřebičů, kde byly využity poznatky servisu o kazivosti a kvalitě spotřebičů. Později nás oslovovaly další značky, pro které provádíme  záruční servis a samozřejmě i ostatní služby s tím spojené. Servisní služby provádíme v těchto krajích: Moravskoslezský ,Olomoucký ,Zlínský ,Žilinský a Trenčínský.

V současné době firma 1.HP Servis s.r.o zaměstnává 10 pracovníků . Nyní jsme schopni poskytnou našim zákazníkům kvalitní služby v oblasti servisu na takřka jakýkoliv druh domácího spotřebiče. Naši technici si umí poradit při opravách jednak chladících zařízení, klimatizací, sporáků, ohřívačů vody, praček, myček, mikrovlnných trub, všech spotřebičů určených pro vestavbu, ale také drobných výrobků.

Je také možnost dodat náhradní díl na celou řadu spotřebičů, včetně zaslání na dobírku.

Naše firma 1.HP Servis s.r.o zaměstnává osm servisních techniků, kteří procházejí pravidelnými odbornými školeními a přezkušováním. Naši prodavači jsou také vyškolováni v odborném poradenství při výběru vestavných spotřebičů přímo od výrobců značek a dále od našich servisních techniků. Propojení těchto poznatků přispívá k odbornosti a kvalifikovanosti našich pracovníků, kteří jsou pak schopni odpovědět na Vaše dotazy a pomoci při výběru spotřebičů do Vaší domácnosti.

Našim cílem je komplexní nabídka služeb týkající se spotřebičů a jiného sortimentu tak, aby naši partneři a zákazníci měli vše pod jednou střechou a byli maximálně spokojení.

Od roku 2007 je 1.HP SERVIS s.r.o. chráněn ochrannou známkou.

 

www.1hpservis.cz